Lumea animalutelor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

O suferinta care mi-a patruns inima

5 participanți

In jos

O suferinta care mi-a patruns inima Empty O suferinta care mi-a patruns inima

Mesaj  deni Lun Iul 06, 2009 1:45 pm

Mi-a cazut pisica peste balcon Crying or Very sad N-a patit nimik dar cand s-au dus mama si tata sa-l ia a fugit de ei Crying or Very sad O suferinta enorma,pur si simplu imi vine sa iau razna! Sad(((((
deni
deni

Numarul mesajelor : 1674
Varsta : 25
Localizare : bucuresti

http://www.forum animale.forumgratuit.ro

Sus In jos

O suferinta care mi-a patruns inima Empty Re: O suferinta care mi-a patruns inima

Mesaj  Administrator Lun Iul 06, 2009 3:36 pm

La ce etaj stai?
Administrator
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 4972
Varsta : 29
Localizare : Marte

Sus In jos

O suferinta care mi-a patruns inima Empty Re: O suferinta care mi-a patruns inima

Mesaj  Alecsandra Lun Iul 06, 2009 4:16 pm

ea sta la etajul 2
Alecsandra
Alecsandra

Numarul mesajelor : 356
Varsta : 25
Localizare : Braila

http://horseland-forum.forumgratuit.ro

Sus In jos

O suferinta care mi-a patruns inima Empty Re: O suferinta care mi-a patruns inima

Mesaj  Sarah Mier Sept 02, 2009 10:09 am

sigur ca nu a patit nimic,pisica , cade in picioare,si daca fuge,inseamna ca a orimit mancare de la altcineva,si s-a atasat de alti oameni,ea ii considera stapannii ei Rolling Eyes
Sarah
Sarah

Numarul mesajelor : 1300
Localizare : pe strada =))

Sus In jos

O suferinta care mi-a patruns inima Empty Re: O suferinta care mi-a patruns inima

Mesaj  Administrator Mier Sept 02, 2009 10:13 am

Da, cad in picioare. Au in urechie niste perisori care le ajuta sa se orienteze (adica stiu unde e sus si unde e jos si se intorc imediat). Dar daca [,] cade de la inaltime mare ..... Ia sariti si voi de pe bloc, eventual cu o greutate legata de picir ca sa fiti siguri ca picati in picioare, ia vedeti mai traiti. Rolling Eyes (da' totusi va sfatuiesc nu-ncercati Laughing )
Nu sti ce sa zic, totusi de la etajul 2 putea supravietui.
Administrator
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 4972
Varsta : 29
Localizare : Marte

Sus In jos

O suferinta care mi-a patruns inima Empty Re: O suferinta care mi-a patruns inima

Mesaj  Sarah Mier Sept 02, 2009 10:16 am

titza mea se urca pe acoperis,si cum e dat cu nuj ce lac,mai aluneca,da nu pateste nimic,probabil cade pe balcon(casa e mare,are 3 etaje,vreti si poze ? ) si nu a murit,traieste bn mersi Razz
Sarah
Sarah

Numarul mesajelor : 1300
Localizare : pe strada =))

Sus In jos

O suferinta care mi-a patruns inima Empty Re: O suferinta care mi-a patruns inima

Mesaj  Sarah Mier Sept 02, 2009 10:16 am

cine mai e ca ea Laughing
Sarah
Sarah

Numarul mesajelor : 1300
Localizare : pe strada =))

Sus In jos

O suferinta care mi-a patruns inima Empty Re: O suferinta care mi-a patruns inima

Mesaj  Crazy_Girl Mier Sept 02, 2009 6:09 pm

deni a scris:Mi-a cazut pisica peste balcon Crying or Very sad N-a patit nimik dar cand s-au dus mama si tata sa-l ia a fugit de ei Crying or Very sad O suferinta enorma,pur si simplu imi vine sa iau razna! Sad(((((

nasol Sad
Crazy_Girl
Crazy_Girl

Numarul mesajelor : 1238
Varsta : 29
Localizare : Anglia>Surrey>Croft Manor

http://cool-place.forumgratuit.ro/index.htm

Sus In jos

O suferinta care mi-a patruns inima Empty Re: O suferinta care mi-a patruns inima

Mesaj  Sarah Joi Sept 03, 2009 12:01 pm

nu vad ce va cramponati toti asta
poate deni minte Laughing nu ar fi prima data
Sarah
Sarah

Numarul mesajelor : 1300
Localizare : pe strada =))

Sus In jos

O suferinta care mi-a patruns inima Empty Re: O suferinta care mi-a patruns inima

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum